Jarmo.net privatumo politika

Jūsų pateikiami duomenys yra didelė atsakomybė, todėl portalui jarmo.net rūpi tiek jūsų saugumas, tiek privatumas. Šiame aprašyme jūs esate informuojami apie tai, kokią informaciją mes renkame. 

1. Informacijos rinkimas, saugojimas ir naudojimas.
 • Mes galime saugoti ir naudoti  informaciją apie Jūsų kompiuterį ir apie Jūsų apsilankymus šioje interneto svetainėje bei naudojimąsi šia interneto svetaine (įskaitant Jūsų IP adresą, geografinę vietą, naršyklės tipą, iš kur buvote nukreiptas, lankymosi trukmę ir puslapių žiūrėjimų skaičių). Taip pat mes galime rinkti bet kokią kitą informaciją, kurią Jūs savo pasirinkimu siunčiate mums. Ši informacija yra konfidenciali.
 • Asmeniniai duomenys, pateikti jarmo.net, naudojami tikslams, nurodytiems šioje privatumo politikoje arba aktualiose šios interneto svetainės dalyse. Mes galime naudoti jūsų asmeninę informaciją šiems tikslams:
 • Interneto svetainei administruoti;
 • Jūsų naršymo patirčiai gerinti, pritaikydami šią interneto svetainę asmeniniams poreikiams;
 • Trečiosioms šalims suteikti statistinę informaciją apie mūsų vartotojus, tačiau ši informacija nebus naudojama jokiam atskiram vartotojui identifikuoti;
 • Be aiškaus jūsų sutikimo mes neteiksime jūsų asmeninių duomenų jokioms trečiosioms šalims tiesioginės rinkodaros tikslais.
2. Slapukai
 • Slapuką sudaro informacija, tinklo tarnybinės stoties siunčiama interneto naršyklei ir laikoma naršyklės. Ši informacija vėliau siunčiama atgal tarnybinei stočiai kaskart kai naršyklė paprašo puslapio iš tos tarnybinės stoties. 
 • Tai leidžia tai tinklo tarnybinei stočiai identifikuoti ir sekti interneto naršyklę. 
 • Mes naudojame „Google Analytics", kuri generuoja statistinę ir kitą informaciją apie vartotojų lankymąsi svetaine panaudodama slapukus, kurie laikomi vartotojų kompiuteriuose. Generuojama su mūsų interneto svetaine susijusi informacija yra naudojama kurti ataskaitas apie naudojimąsi šia interneto svetaine. Šią informaciją laikys Google. 
 • Google privatumo politika prieinama čia
 • Pas mus besireklamuojantieji arba mokėjimo paslaugų teikėjai irgi gali siųsti Jums slapukus. Savo interneto svetainėje mes skelbiame „Google Adsense" interesais paremtas reklamas. 
 • Jas taip, kad atspindėtų Jūsų interesus, parenka Google. Tam, kad kad nustatytų Jūsų interesus, „Google" seka Jūsų elgesį internete naudodama slapukus. Jūs galite peržiūrėti, ištrinti ir pridėti interesų kategorijas, susietas su Jūsų naršykle, naudodami Google bendrovės „Ads Preference Manager", kurį galima rasti adresu google.com/ads/preferences
 • Jūs galite atsisakyti „Adsense" partnerių tinklo slapuko adresu google.com/privacy_ads.html. Tačiau šiame atsisakymo mechanizme naudojamas slapukas, ir jeigu Jūs ištrinsite slapukus iš savo kompiuterio, tai Jūsų atsisakymas nebus išsaugotas. Kad užsitikrintumėte, jog atsisakymas būtų išsaugotas konkrečiai naršyklei, turėtumėte naudoti Google naršyklės įskiepį, kurį galima rasti adresu google.com/ads/preferences/plugin . Dauguma naršyklių leidžia Jums nepriimti jokių slapukų, nors tam tikros naršyklės leidžia Jums nepriimti tik trečiųjų šalių slapukų. Pavyzdžiui, „Internet Explorer" naršyklėje galite atsisakyti visų slapukų spausdami „Tools“ > „Internet Options“ > „Privacy“ ir pasirinkdami „Block all cookies“ (tai daroma paslenkant perjungiklį). Tačiau visų slapukų blokavimas turės neigiamą įtaką galimybei naudotis daugeliu interneto svetainių, įskaitant šią.
3. Politikos pakeitimai
 • Mes galime retkarčiais atnaujinti šią privatumo politiką paskelbdami naują versiją. Kartkartėmis Jūs turėtumėte peržiūrėti šį puslapį, kad įsitikintumėte, jog esate patenkintas bet kokiais pasikeitimais.
4. Trečiųjų šalių interneto svetainės
 • Šioje interneto svetainėje yra nuorodų į kitas interneto svetaines. Mes nesame atsakingi už trečiųjų šalių interneto svetainių privatumo politikas ar praktikas.