A. Navickas - apie P. Gražulį: „Seime ir kvailumas turi lygias galimybes reikštis"

Ketvirtadienį svarstant teisininkės Birutės Sabatauskaitės kandidatūrą į Lygių galimybių kontrolieres, Petras Gražulis ragina jos kandidatūrai nepritarti ir prapliupo homofobiškais pasisakymais - esą homoseksualūs asmenys yra iškrypėliai, o LGBTQ+ bendruomenė pastaruoju metu itin „propaguojama".

Andrius Navickas (kairėje) sukritikavo P. Gražulio pasisakymą | Facebook nuotr. ir stop kadrasDėl tokių homofobiškų replikų, kad esą B. Sabatauskaitės kandidatūros negalima palaikyti, nes ji palaiko LGBTQ+ bendruomenę, P. Gražulis sulaukė pastabos.

„Aš tik norėjau pasidžiaugti, kad mūsų Seime ir kvailumas turi lygias galimybes reikštis", - replikuodamas į P. Gražulio pasisakymus kalbėjo konservatorius Andrius Navickas.

P. Gražulis taip pat Seime kalbėjo, kad esą B. Sabatauskaitės kandidatūra kelia grėsmę tradicinės šeimos vertybėms.

Tokiai pozicijai visiškai nepritarė Seimo narys Tomas Tomilinas, kuris pabrėžė, kad Lietuvoje seksualinė orientacija vis dar yra pagrindas diskriminacijai.

„Aš manau, kad aptarinėjimas seksualinės orientacijos prieš priimant į darbą yra vienas iš diskriminacijos tokio negražaus elgesio pavyzdžių", - sakė T. Tomilinas.

Dėl B. Sabatauskaitės kandidatūros Seimas balsuos ketvirtadienį 13 valandą

Naujesnė Senesni