Klaipėdietė į Niujorką išvyko kovoti už žmogaus teises: kas rytą pabunda su misija

Klaipėdoje gimusi ir augusi Jolita Crosland šiandien aktyviai kovoja už juodaodžių ir kitų bendruomenių teises Jungtinėse Amerikos Valstijose. Bakalauro studijas jos gimtajame mieste įsikūrusiame LCC tarptautiniame universitete baigusi moteris už Atlanto patraukė prieš daugiau nei 8 metus. Niujorke New School universitete su Fulbright programos stipendija magistro išsilavinimą įgijusi J. Crosland šiuo metu yra už žmogaus teises kovojančios įmonės vykdomoji projektų vadovė, rašoma LCC tarptautinio universiteto pranešime spaudai.

Jolita Crosland | LCC universiteto nuotr.


Pranešimas spaudai

redakcija@jarmo.net


Jolita kas rytą atsibunda su misija, kad tie, kurie Jungtinių Amerikos Valstijų visuomenėje yra negirdimi, būtų išgirsti. Pagrindinis jos darbas šiuo metu – suburti žmones ir juos šviesti tokiomis temomis kaip antirasizmas ir antipriespauda.

Savo darbovietę Jolita apibūdina kaip psichologiškai saugią aplinką. „Yancey Consulting" įmonėje jos pareigos apima strateginį planavimą, vadovavimą įvairiems susitikimams, taip pat projektų kūrimą ir organizavimą. Savo dabartinę darbovietę moteris lygina su LCC tarptautiniu universitetu, nes, pasak jos, tai yra aplinka, kuri jai taip pat atveria galimybes ir toliau augti kaip asmenybei.

Už tai, kuo ji yra šiandien, moteris dėkoja LCC tarptautiniam universitetui, nes pasak Jolitos, būtent bakalauro studijose jai pirmą kartą buvo pristatyta kritinio mąstymo sąvoka. 

Kritinis mąstymas, pasak moters, lemia mokymosi elgesį, kuris sukuria galimybę klausti, analizuoti ir kritiškai vertinti gaunamą informaciją. Jolita ragina visus tapti klausytojais, nebijoti kelti klausimus ir visada ieškoti būdų bei galimybių mokytis, ir augti įvairiose gyvenimo srityse.

Prieš beveik dešimtmetį į Jungtines Amerikos Valstijas emigravusi moteris, pirmaisiais metais dirbo emigrantams įprastus darbus, o baigusi studijas Niujorke, save realizavo skirtingose įmonėse, kol rado pašaukimą kovoje už žmogaus teises. 
Naujesnė Senesni