Vaivorykštės apdovanojimuose draugiškiausiu LGBTIQ+ darbdaviu pripažintas „Moody's“

Tūkstančius dalyvių sutraukusiame „LT Pride“ renginyje Įvairovės Chartijos Vaivorykštės apdovanojimu pirmą kartą įvertinta įmonė, skatinanti LGBTIQ+ bendruomenės įtrauktį Lietuvoje. Šiais metais pripažinimas atiteko tarptautinei integruotos rizikos vertinimo agentūrai „Moody's“ už ilgalaikes pastangas ir lyderystę kuriant įtraukią darbo aplinką, kuri aktyviai remia LGBTIQ+ bendruomenės teises ir gerovę.

Organizacijos nuotr.


jarmo.net 

redakcija@jarmo.net

Atsiimdamas apdovanojimą „Moody's“ įtraukties vadovas Francisco Martinez-Garcia išreiškė padėką ir apdovanojimą dedikavo bendroms „Moody's“ komandos pastangoms. „Šis pripažinimas yra nuoširdus mūsų kolegų įvertinimas, kurie nepailstamai skatina įtrauktį ir palaiko LGBTIQ+ bendruomenės teises tiek mūsų darbovietėje, tiek platesnėje visuomenėje“, – sakė F. Martinez-Garcia, rašoma pranešime spaudai.

Nuo pat savo veiklos pradžios 2019 metais „Moody's“ kompetencijų centras Lietuvoje yra priešakyje kuriant įtraukią aplinką LGBTIQ+ asmenims. Suprasdamas problemas, su kuriomis susiduria LGBTIQ+ asmenys, „Moody's“ nuolat prisideda prie LGBTIQ+ bendruomenės iniciatyvų, palaiko ir remia Lietuvos ir Baltic Pride bei didina savo darbuotojų sąmoningumą, organizuojant mokymus ir susitikimus kolektyvui.

Organizacijos nuotr.

Įvairovės Chartijos projektų koordinatorė Aistė Brazdžiūnaitė teigia, kad išrinkti nugalėtoją nebuvo lengva, nes verslas rodo pavyzdį ir pradeda taisyti egzistuojančias nelygybes. „Matyti verslo paramą yra be galo svarbu, kai valstybėje pokyčiai yra užstrigę. Pirmus apdovanojimus įteikėme organizacijai, kuri LGBTIQ+ bendruomenę palaiko jau seniai – „Moody's“ kompetencijų centrui Lietuvoje“, – sakė A. Brazdžiūnaitė.

Organizacijos nuotr.

Lietuvos Įvairovės Chartijos Vaivorykštės apdovanojimai skiriami už pastangas LGBTIQ+ teisių atstovavimo srityje, ginant LGBTIQ+ teises, kovojant su homofobija, transfobija ir bifobija bei skatinant labiau įtraukią ir atvirą visuomenę LGBTIQ+ asmenims.
Naujesnė Senesni