Vaivorykšte pasipuošusios „Knygų ministerijos" vadovas: „Ieškokime, kaip mylėti vienas kitą, o ne skirtumų ir konfliktų"

Kavinės-knygyno „Knygų ministerija" vadovas Paulius Virbickas nusprendė palaikyti LGBTQ+ bendruomenę. Dėl to ant jo vadovaujamos įstaigos langų nušvito vaivorykštės vėliavos, kurias matė LGBTQ+ bendruomenės nariai, dalyvavę Kaune, Laisvės alėjoje šeštadienį surengtose eitynėse.

„Knygų ministerija" šeštadienį tapo spalvinga - jos langus papuošė vaivorykštės vėliavos | facebook.com/knyguministerija


Jarmo.net

redakcija@jarmo.net

„Neskirstau žmonių į kažkokias grupes nei pagal lytį, nei seksualinę orientaciją, nei kitaip. Taip yra ir visose įmonėse, kurioms vadovavau ar vadovauju. Visi yra tiesiog žmonės. Ieškokime, kaip mylėti vienas kitą, o ne skirtumų ir konfliktų", - portalui jarmo.net pirmadienį komentavo P. Virbickas.

„Knygų ministerija" | jarmo.net nuotr.


Jis teigė pasisakantis už demokratines vertybes. Tai, kad kai kurie žmonės išreiškia priešingą nei jis poziciją, anot P. Virbicko, taip pat rodo tam tikrus demokratinius procesus. 

Paklaustas, kaip vertina toje pačioje Laisvės alėjoje įsikūrusio baro „Lafa bistro" vadovę Neringą Kanarskaitę, kuri „Kaunas Pride" dalyvius pasitiko iškeltais viduriniais pirštais, jis teigė: „Jeigu kažkas mano kitaip, tai jo reikalas (čia iš dalies atsakau apie kitų kitokią poziciją, o kodėl ji tokia, reikėtų klaustų jau jų, o ne manęs). Iškeldami vėliavą, mes išsakėme savo poziciją - taip pat ir apie demokratinius procesus", - sakė jis.

Momentinė ekrano kopija


P. Virbickas teigė pasisakantis prieš bet kokios rūšies prievartą, tad žmonės, anot jo, yra laisvi, kokią poziciją išsakyti.
Naujesnė Senesni