Knyga, skirta visiems, kurie turi drąsos mesti iššūkį savo nuostatoms ir stereotipams

Amerikiečių jėzuito kunigo Jameso Martino knyga „Statant tiltą: Kaip Katalikų Bažnyčia ir LGBT bendruomenė galėtų užmegzti pagarba, užuojauta ir taktu pagrįstus santykius" tapo svarbiu įvykių angliakalbiame pasaulyje. Knyga pasirodė 2017 m. ir iš karto tapo plačiai svarstomu bestseleriu. Tiesa, pats autorius atsižvelgė į kritines pastabas ir jau po metų išleido papildytą ir pataisytą leidimą, kuris ir išverstas į lietuvių kalbą, rašo knygos.lt

Knygos viršelis


Jarmo.net

redakcija@jarmo.net

„Statant tiltą: Kaip Katalikų Bažnyčia ir LGBT bendruomenė galėtų užmegzti pagarba, užuojauta ir taktu pagrįstus santykius" - tai pirmoji knyga Lietuvoje, kurioje ieškoma ramsčių tiltui tarp Katalikų Bažnyčios ir LGBT. 

Autorius tvirtina, kad daug katalikų per menkai išmano Bažnyčios mokymą ir savo baimes dažnai pristato kaip oficialią doktriną. Martinas įsitikinęs, kad Bažnyčia į LGBT bendruomenę turėtų žvelgti ne kaip į problemą, bet kaip į unikalią spalvą, kuri gali praturtinti Visuotinę Bažnyčią.

Knyga „Statant tiltą: Kaip Katalikų Bažnyčia ir LGBT bendruomenė galėtų užmegzti pagarba, užuojauta ir taktu pagrįstus santykius" parašyta labai paprastai, nereikalauja specialių teologinių žinių ir skirta visiems, kurie turi drąsos mesti iššūkį savo nuostatoms ir stereotipams.
Naujesnė Senesni