„RuPaul's Drag Race“ žvaigždės birželio 8 d. karaliaus Vingio parke

LGBT bendruomenės festivalio „Lithuanian Pride“ organizatorė Nacionalinė LGBT teisių organizacija LGL pristato pagrindines didžiojo koncerto žvaigždes. Pasaulinio garso „RuPaul's Drag Race“ atlikėjos nuo Monrealio iki Amsterdamo vienija jėgas „Lithuanian Pride“ didžiajam koncertui Vingio parke.

Rita Baga


jarmo.net 

redakcija@jarmo.net

Birželio 8 d. didžiausioje Baltijos šalyse LGBT festivalio scenoje pasirodys drag karalienės Cheddar Gorgeus (Jungtinė Karalystė), LaDiva Live (Belgija-Prancūzija), Rita Baga (Kanada). Koncerto žiūrovų laukia ne tik efektingi drag divų pasirodymai, bet ir šmaikštūs ekstravagantiškųjų drag žvaigždžių numeriai. Koncertą ves aštrialiežuvė Sederginne (Nyderlandai). Drag kultūra, muzika, šokis ir satyra susijungs į efektingą renginį ir garantuos nepamirštamą vakarą, rašoma pranešime spaudai.

LaDiva Live

„Džiaugiuosi, kad „Lithuanian Pride“ koncerto didžiojoje scenoje metu atsiskleis mūsų bendruomenės kultūros įvairovė. Drag kultūra ypatingai svarbi LGBT bendruomenei visame pasaulyje. Tikiu, kad ji atvers visų koncerto dalyvių širdis. Simboliška, kad koncertas vyks Vingio parke. Atėjo laikas pasiųsti žinią, kad visos šeimos Lietuvoje yra svarbios,“ – komentavo LGL vadovas Vladimiras Simonko.

Sederginne yra Serge Quik, drag atlikėjo ir vieno iš „Drag Race Holland“ dalyvių, sceninis vardas. Karjeros pradžioje atlikėją imta vadinti „Sederginne“ pagal belgišką putojančią tabletę nuo galvos skausmo, mat Sederginne aplinkiniams kėlė skausmą dėl nuolatinio kalbėjimo. Iš pradžių jos sceninis vardas buvo Serge la Femme.

Cheddar Gorgeus yra drag atlikėjas iš Jungtinės Karalystės, dalyvavęs „RuPaul's Drag Race UK“, „Drag SOS“, „Glow Up: Britain's Next Make-Up Star“ ir „Celebrity Mastermind“. Įvairių realybės šou dalyvis ir laimėtojas įgijo antropologijos daktaro laipsnį Mančesterio universitete.

Sederginne

Rita Baga atskleidė savo talentą dalyvaudama Kanados televizijos šou „Canada‘s Drag Race“ bei „Canada‘s Drag Race: Canada VS The World“. Atlikėja į savo pasirodymus sutraukia daugiatūkstantines minias. Nuo 2022 metų Ritos populiarumas išaugo ir Europoje – atlikėja veda populiarų televizijos šou „Drag Race Belgium“.

„Esu labai sujaudinta galimybės pasirodyti „Lithuanian Pride“ koncerte kartu su drag seserimis iš Europos. Labai džiaugiuosi būsimu bendru numeriu su LaDiva Live. Esame draugės jau daugelį metų, tačiau iki šiol dar niekada nepasirodėme vienoje scenoje,“ – sako Rita Baga.

„Lithuanian Pride“ didžiojo koncerto scenoje pasirodys ir būrys ryškiausių Lietuvos muzikos žvaigždžių, kurių vardai bus paskelbti netrukus. Koncertas organizuojamas bendradarbiaujant su „M.A.M.A.“.

Koncertas Vingio parke prasidės 17:00 val. iš karto po „Lithuanian Pride“ LGBT bendruomenės eitynių „Už lygybę!“. Eitynėse Gedimino prospektu ir koncerte tikimasi sulaukti 20 tūkst. dalyvių.

LGBT bendruomenės festivalis „Lithuanian Pride“ Vilniuje vyks birželio 3-8 d.
Naujesnė Senesni