Ruslanas Kirilkinas pristato jausmingą dainą „Prisiglausk“

Atlikėjas Ruslanas Kirilkinas su gerbėjais dalijasi nauja jausminga daina „Prisiglausk“. „Noriu palinkėti nenustoti tikėti ir mylėti vienas kitą, nerti į vasarą su lengvumu ir gera nuotaika“, – taip kūrinį pristato jis.

Ruslanas Kirilkinas | Klipo akimirka


jarmo.net 

redakcija@jarmo.net

„Daina „Prisiglausk“ pareikalavo daug laiko, kantrybės ir tikėjimo. Pirmieji įrašo bandymai buvo pradėti dar prieš karą Ukrainoje. Kaip ir visas pasaulis, buvome nežinioje ir didžiulėje baimėje bei laukime, kada gi viskas pasibaigs. Deja, tačiau karas vis dar nesibaigia, kad ir kaip sunku susitaikyti su tokia realybe, bet gyvenimai mūsų niekur nedingo. Mes ir toliau privalome dirbti, kurti, svajoti ir tikėti“, – pasakoja kūrinį pristatantis Ruslanas, rašoma pranešime spaudai.

Atlikėjas priduria, kad dainos žinutė yra ta, jog žmogui reikia žmogaus: „Kad jį mylėtų, jaustų, priglaustų…“

„Viskas tampa netikra ir beprasmiška, kai nustojame tikėti, mylėti… Kartais apsikabinimas atstoja tūkstantį nereikalingų ir tuščių žodžių. Dovanodami kūrinį „Prisiglausk“, norime palinkėti nenustoti tikėti ir mylėti vienas kitą, nerti į vasarą su lengvumu ir gera nuotaika. Tad jei prisiglaudę pajutote kūnu bėgančius šiurpuliukus, tai geras ženklas, vadinasi, tikra meilė stovi prieš jus“, – tęsia R.Kirilkinas.


Kūrinio „Prisiglausk“ autorius – Andrius Jovarauskas, o klipo režisierius ir operatorius – Andrius Vengalis.

Mums rūpi, kad skaitytojus pasiektų kokybiškas turinys, todėl stengiamės užtikrinti sklandžią teksto kalbą ir faktų patikimumą. Pastebėję neatitikimus ar klaidas apie tai mums galite pranešti e. p. redakcija@jarmo.net

redakcija@jarmo.net
Naujesnė Senesni