Po pasirodymo „Farų“ laidoje Alen Chicco pristato dainą „Jiems nepatiko“: žmonės trokšta kraujo

Prieš savaitę vienoje iš televizijos laidų buvo užfiksuotas epizodas, kuriame Alen Chicco elgiasi neadekvačiai, yra įsodinamas į policijos mašiną ir išvežamas. Šiandien atlikėjas pristato naują dainą ir atvirauja apie praėjusį įvykį.

Alen Chicco | Asmeninio albumo nuotr.


jarmo.net 

redakcija@jarmo.net

„Atsitiko kaip atsitiko. Aš asmeniškai nesureikšminu šio epizodo. Pirmą dieną jaučiausi dėl to nesmagiai, tačiau vėliau tai priėmiau kaip kitokią gyvenimo patirtį ir tik nusijuokiau iš šios absurdiškos situacijos ir iš savęs. Manau tai yra sveikas požiūris į save, kai savo, tariamai negandas, gali paversti pliusais. Man tik gaila, kad Lietuvos televizijoje egzistuoja tokios laidos, kurios daro sau šou iš apsvaigusių žmonių, vietoj to, kad galėtų padėti menininkams klipus filmuoti. Na, betgi reikia kažkaip tuos reitingus pasikelti. Ir žmonės trokšta kraujo. Taip buvo ir bus“, – komentuoja Alen Chicco.

Nepraėjus nė mėnesiui menininkas pristato dainą ir vaizdo klipą, kurie buvo įkvėpti šios akimirkos.

„Tai yra greičiausiai kada nors sukurta mano daina, kuri gimė kaip ironiškas atsakas visuomenei. Mano sekėjai norėjo daugiau. Būtent tą jie ir gaus. Pirma galvojau, kad tai bus kažkas labai paprasto ir nepretenzingo, bet klausant dabar, drįsčiau teigti, sukūriau nuostabią dainą, kuri ne tik apibūdina šį nuotykį, bet ir kalba tema, kuria vis dar nėra pakankamai plačiai kalbama Lietuvos pop muzikoje“, – sako atlikėjas.

Alen Chicco | Asmeninio albumo nuotr.

Jis teigia, kad visas dainos kūrimas studijoje užtruko tris dienas. Anot atlikėjo, jis iš karto turėjo aiškią ir stiprią viziją, kaip tai turi skambėti ir jaustis.

„Sakyčiau, šiek tiek netgi ironiška, kad tokie įvykiai, kurie kitą priverstų užsisklęsti savyje ir liūdėti, mane tik dar labiau stimuliuoja kurti ir imtis veiklos. Gali nuskambėti keistai, tačiau man tai – proveržis kūryboje ir akstinas nesustoti bei judėti pirmyn. Šiais metais noriu ir jaučiu, kad galiu sukurti ne vieną projektą“, – apibendrina Alen Chicco.

Naujesnė Senesni